Dziś trzecia lekcja a zarazem wspomniana wcześniej propozycja. W tym trzecim kroku skupimy się na ostatniej wskazówce, czyli POZNAJ SWOJE MOŻLIWOŚCI! Jako, że będzie to chyba najważniejszy krok, to zepnę go klamrą, takim hasłem – Współczesny świat sprzyja Tobie! Wykorzystaj to!

Jeśli chociaż raz zadałeś sobie pytanie; jak cieszyć się każdym dniem, jak sobie radzić z niepowodzeniami, stresem, kompleksami czy życiowymi dramatami to wiesz, że nie ma uniwersalnego sposobu na udane i satysfakcjonujące życie.

Większość ludzi wierzy, że szczęście zależy od pieniędzy i posiadanych rzeczy. Inni sądzą, że źródłem szczęścia jest rodzina i przyjaciele.  Jednocześnie wiemy, jak łatwo poczucie szczęścia niweczą takie złe rzeczy jak nienajlepsze stosunki z rodzina i kolegami, utrata pracy, choroba czy śmierć bliskiej osoby.

Jak zatem uczynić swoje życie szczęśliwym? Jest na to metoda; Optymistycznie spojrzeć na rzeczywistość! Zadbać o utrzymanie dobrych stosunków z innymi ludźmi! Cieszyć się tym, co mamy i czym się zajmujemy! Dbać o zdrowie i kondycje fizyczną! Poznać swoje możliwości!

Podsumowując pierwszy, drugi i trzeci krok:

  1. Zbuduj swoje przekonania.
  2. Otaczaj się ludźmi, którzy są szczęśliwi, tworzą szczęśliwe związki i osiągają sukcesy.
  3. Spójrz na świat optymistycznie i poznaj swoje możliwości.
  4. Jeśli będziesz już na tej drodze, podziel się tym z innymi, czyli jak usłyszałem na jednym z ostatnich eventów „Masz dostęp – daj dostęp”.

Pomyślisz; wszystko się zgadza, ale czy nie mógłbym otrzymać tego dostępu teraz?

TAK! Jak najbardziej!  

I tu jedyna taka propozycja, powiedziałbym nawet okazja! Jeśli jesteś ciekawy i chcesz poznać swoje możliwości to daj znać. Kontakt do mnie