Tak długo, jak długo wierzysz w siebie, masz przed sobą wszystkie szanse życiowe!

Trzy Kroki Do Szczęśliwego Życia – Krok Trzeci

Dziś trzecia lekcja a zarazem wspomniana wcześniej propozycja. W tym trzecim kroku skupimy się na ostatniej wskazówce, czyli POZNAJ SWOJE MOŻLIWOŚCI! Jako, że będzie to chyba najważniejszy krok, to zepnę go klamrą, takim hasłem – Współczesny świat sprzyja Tobie! Wykorzystaj to!

Jeśli chociaż raz zadałeś sobie pytanie; jak cieszyć się każdym dniem, jak sobie radzić z niepowodzeniami, stresem, kompleksami czy życiowymi dramatami to wiesz, że nie ma uniwersalnego sposobu na udane i satysfakcjonujące życie.

Większość ludzi wierzy, że szczęście zależy od pieniędzy i posiadanych rzeczy. Inni sądzą, że źródłem szczęścia jest rodzina i przyjaciele.  Jednocześnie wiemy, jak łatwo poczucie szczęścia niweczą takie złe rzeczy jak nienajlepsze stosunki z rodzina i kolegami, utrata pracy, choroba czy śmierć bliskiej osoby.

Jak zatem uczynić swoje życie szczęśliwym? Jest na to metoda; Optymistycznie spojrzeć na rzeczywistość! Zadbać o utrzymanie dobrych stosunków z innymi ludźmi! Cieszyć się tym, co mamy i czym się zajmujemy! Dbać o zdrowie i kondycje fizyczną! Poznać swoje możliwości!

Podsumowując pierwszy, drugi i trzeci krok:

  1. Zbuduj swoje przekonania.
  2. Otaczaj się ludźmi, którzy są szczęśliwi, tworzą szczęśliwe związki i osiągają sukcesy.
  3. Spójrz na świat optymistycznie i poznaj swoje możliwości.
  4. Jeśli będziesz już na tej drodze, podziel się tym z innymi, czyli jak usłyszałem na jednym z ostatnich eventów „Masz dostęp – daj dostęp”.

Pomyślisz; wszystko się zgadza, ale czy nie mógłbym otrzymać tego dostępu teraz?

TAK! Jak najbardziej!  

I tu jedyna taka propozycja, powiedziałbym nawet okazja! Jeśli jesteś ciekawy i chcesz poznać swoje możliwości to daj znać. Kontakt do mnie

Previous

Trzy Kroki Do Szczęśliwego Życia – Krok Drugi

Next

Rozwiązania Na Trudny Czas

1 Comment

  1. Well I sincerely liked studying it. This tip offered by you is very helpful for good planning. Taffy Howard Norvell

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powered by WordPress & Theme by Anders Norén