Uważni czytelnicy mojego bloga pewnie zauważyli, że pod niektórymi wpisami widnieje taki niewidzialny, zielony przycisk po naciśnięciu którego można uzyskać dostęp. Dostęp do tego wszystkiego, o czym piszę, czyli dobre relacje w kilkutysięcznej grupie, dużo informacji o zdrowiu i  to, co teraz dla wielu będzie czy nawet już jest dużym wyzwaniem, czyli o finansach.

Gdy prawie 3 lata temu szukając nowych możliwości, sposobu by całkiem inaczej realizować swoje pasje, marzenia a przede wszystkim więcej przebywać z bliskimi – otworzyłem meila, bo zaciekawiło mnie słowo zdrowie, zobaczyłem jakie duże możliwości otwierają się przede mną a przede wszystkim, że właśnie teraz bardziej będę mógł  o to zdrowie zadbać.

Po jakimś czasie okazało się, że moje działania, które do tej pory prowadziłem offline  mogę przenieś do Internetu. Dziesiątki szkoleń, codziennych zoomów czyli spotkań za pośrednictwem komputera sprawiło, że dziś mogę wiele informacji czy wskazówek przekazywać nowym partnerom biznesowym, którzy przyłączają się do grupy prawie każdego dnia.

Na pewno zauważyliście, że teraz jest czas by korzystać z nowych technologii i dzięki szerokim możliwością nawiązywać nowe kontakty, tworzyć przyjazne relacje, budować strategie, plany, realizować swoje marzenia czy może pisząc tak prościej  tworzyć szczęśliwe życie.

Jak zacząć, jak przemodelować nasze codzienne przyzwyczajenia, nawyki? Jak sprawić by w tym trudnym czasie gdzie jutro jest bardzo odległe, gdy nie wiemy, w jakiej rzeczywistości obudzimy się następnego ranka – jak sprawić by nasze myślenie / relacje, nasze zdrowie i nasz byt, czyli takie podstawowe potrzeby były zabezpieczone? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w moich poprzednich wpisach. Chcesz skorzystać z tych rozwiązań napisz do mnie. KONTAKT

Dużo zdrowia i normalności dla Wszystkich! 😉