Tak długo, jak długo wierzysz w siebie, masz przed sobą wszystkie szanse życiowe!

Rozwiń Skrzydła Na Wiosnę

Zastanawiacie się czasem, co jest dla nas ważne, czego potrzebujemy, co chcielibyśmy osiągnąć, dlaczego nam się nie udaje… Pytań do siebie pewnie każdy ma więcej i wszystkie są ważne.

Jak i gdzie znaleźć odpowiedzi na te nurtujące każdego pytania? I tu z pomocą przychodzi nam czasopismo Coaching EXTRA, czyli seria wydań specjalnych magazynu Coaching. W każdym numerze przewodni temat w wybranym aspekcie życia zawodowego lub prywatnego, kilkanaście warsztatów tematycznych; „Zarządzaj zmianą” „Żyj na własnych warunkach” „Jak budować pewność siebie” „Siła słów” „Skąd brać energię?”  „Od marzenia do spełnienia”…

W najnowszym numerze „Rozwiń skrzydła”, – czyli szersze spojrzenie na realizacje naszych noworocznych postanowień czy planów. To właśnie wiosną mamy większą energie, a nasz organizm i psychika nabierają rozpędu. To czas, gdy łatwiej nam o motywacje, zadbanie o siebie i plany związane z rozwojem osobistym.

Tak! Taka moja podpowiedz, że niekoniecznie jedynym dobrym okresem na powyższe jest początek roku. Najlepszy moment na działanie zawsze jest – teraz.

Previous

Straciłeś Pracę – Może To Dobry Znak

Next

Przepis Na Sukces – Wersja Light ;-)

1 Comment

  1. Im thankful for the post. Really looking forward to read more. Great. Theo Kalil Halimeda

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powered by WordPress & Theme by Anders Norén