Zastanawiacie się czasem, co jest dla nas ważne, czego potrzebujemy, co chcielibyśmy osiągnąć, dlaczego nam się nie udaje… Pytań do siebie pewnie każdy ma więcej i wszystkie są ważne.

Jak i gdzie znaleźć odpowiedzi na te nurtujące każdego pytania? I tu z pomocą przychodzi nam czasopismo Coaching EXTRA, czyli seria wydań specjalnych magazynu Coaching. W każdym numerze przewodni temat w wybranym aspekcie życia zawodowego lub prywatnego, kilkanaście warsztatów tematycznych; „Zarządzaj zmianą” „Żyj na własnych warunkach” „Jak budować pewność siebie” „Siła słów” „Skąd brać energię?”  „Od marzenia do spełnienia”…

W najnowszym numerze „Rozwiń skrzydła”, – czyli szersze spojrzenie na realizacje naszych noworocznych postanowień czy planów. To właśnie wiosną mamy większą energie, a nasz organizm i psychika nabierają rozpędu. To czas, gdy łatwiej nam o motywacje, zadbanie o siebie i plany związane z rozwojem osobistym.

Tak! Taka moja podpowiedz, że niekoniecznie jedynym dobrym okresem na powyższe jest początek roku. Najlepszy moment na działanie zawsze jest – teraz.