Co sprawia że ostatnio coraz częściej ludzie z naszego otoczenia wchodzą na ścieżkę „Rozwoju Osobistego” i po prostu zmieniają się? Można powiedzieć że sprawia to dostępność informacji, dostępność do książek, szkoleń i  często przeróżnych trenerów, coachów o których pisałem w poprzednim wpisie.

Po krótszym lub dłuższym zastanowieniu, może po rozmowie z najbliższymi i odpowiedzeniu sobie na pytanie czy jest nam to potrzebne – podejmujemy decyzje – Zmieniamy nasze życie na lepsze!. Od czego by tu zacząć ? Może książka?

Taak! Ale to kosztuje zakrzyknie niejeden z Was; Książka z 50 zeta! Szkolenia nawet kilka czy kilkanaście tyś.! A ja Wam powiem to nie
szkolenia czy książki kosztują – to nasza niewiedza o możliwościach, kierunkach czy trendach. Zapytasz w jakim kierunku mam iść, gdzie są te drogowskazy? To jesteśmy w domu! 🙂

Na początek zmieniasz się mentalnie, i kiedy już jesteś gotowy do podboju świata szukasz zajęcia które pomoże Ci tą całą wiedzę wykorzystać dla dobra swojego, rodziny czy budowania wspaniałych relacji z ludźmi. Pomyślisz że najlepiej by było to zajęcie, taki prosty biznes z dużą efektywnością.

Musisz zrozumieć przed jakim niesamowitym potencjałem stoisz. I teraz będziesz zaskoczony totalnie. To zrozumienie niektórym ludziom zajęło wiele lat; jednym 3 lata, innym 6 lat a zdarza się że i dużo więcej. Niektórzy nie zrozumieli do dziś ale być może nie była to ich wina.

Zanim przejdę do konkretów czy jak ostatnio mówi moja żona „samego gęstego” musimy pewne rzeczy uporządkować. Na pewno spotkałeś się z wieloma formami biznesu. Tradycyjne biznesy są bardzo interesujące, ale prawie każdy z nich jest ograniczony barierą inwestycyjną. Nie posiadasz wielkich pieniędzy na inwestycje – możesz tylko pomarzyć o wielkich przedsięwzięciach.

A jeszcze konkurencja która gdy stworzysz coś interesującego i nie opatentujesz weźmie ona tę skończoną ideę i rozwinie dalej, ograniczając lub rujnując Twoje źródło dochodu. W projekcie który chcę Ci przedstawić jeśli tworzysz coś atrakcyjnego i inni chcą też to robić, wówczas Twoja organizacja powiększy się i jest to odwrotnością wszystkiego, czego możesz doświadczyć w tradycyjnym systemie biznesu.

W tradycyjnym biznesie musisz swoje skuteczne rozwiązania ukrywać by konkurencja ich nie wykorzystała. Tutaj czyli w projekcie który chce Ci przedstawić oddaje się całą posiadana wiedzę aby następna osoba stała się również skuteczna. Jest to niewyobrażalna etyka w współpracy – o czym już trochę pisałem w artykule „Turkusowa rewolucja”.

To tyle narazie – oczekuj cierpliwie dalszego ciągu lub skomentuj a uchylę Ci rąbka tej zaczynającej się pasjonującej przygody do której serdecznie zapraszam.