Gdy początkiem ubiegłego roku założyłem tego bloga pierwszym napisanym zdaniem było „Zastanawialiście się kiedyś, co jest potrzebne do szczęścia?” Gdy początkiem marca tego roku kończyłem cykl artykułów „Trzy Kroki Do Szczęśliwego Życia” a w Polsce zanotowano pierwsze przypadki zachorowań na COVID-19, pytałem; „Jak zatem uczynić swoje życie szczęśliwym?” Rady z przed 3 miesięcy nabrały dziś trochę innego znaczenia.

Przypomnijmy je:  Optymistycznie spojrzeć na rzeczywistość! Zadbać o utrzymanie dobrych stosunków z innymi ludźmi! Cieszyć się tym, co mamy i czym się zajmujemy! Dbać o zdrowie i kondycje fizyczną! Poznać swoje możliwości!

Dziś te zdania są bardzo ważne, bo mówią o nich prawie wszyscy a wielu zamienia je w pytania. Postanowiłem dać na te pytania odpowiedz, pomóc Tobie a może komuś, kto żyje tuż obok i chętnie skorzysta z tych rozwiązań.

Zawsze byłem optymistą, ale też wielkim marzycielem. Układając sobie w myślach obraz idealnego życia budowałem świat, który był ciągle w sferze marzeń. Tych myśli czy jak by teraz nazwać projektów nie było dużo;

Jednym z moich marzeń i chyba jedynym niespełnionym było pracować, jako operator oświetlenia w telewizji, teatrze czy na koncertach. Myślę, że po części to marzenie spełnia się dziś, bo pisząc tego bloga rzucam światło na wiele aspektów współczesnego życia – rozjaśniając otaczające nas możliwości mogące sprawić, że będzie nam się łatwiej i szczęśliwiej żyło. Aby tak się stało potrzebne są działania, a wcześniej plan i często tu wspominane marzenia.

Wrócę do artykułu Wybierz Właściwy Kierunek i sytuacji z przed pół roku; gdy z powodu coraz bardziej postępującej pandemii koronawirusa ograniczane były ilości osób biorących udział w różnych wydarzeniach kulturalnych, rodzinnych czy robiących zakupy w centrach handlowych a następnie większość tych instytucji, sklepów została zamkniętych.

Wiele firm ograniczyło ilość swoich sklepów, przykład Empik czy Reserved, przenosząc wiele swoich działań do Internetu. Zacytuje ostatnie zdanie z tamtego artykułu; Jeśli miałbym komukolwiek dać jedną rade tak od serca to moim zdaniem najlepszym i sprawdzonym sposobem na zbudowanie własnej „tarczy” jest praca z domu przez Internet w projekcie, który jest odporny na aktualne zawirowania w gospodarce polskiej i na całym świecie.

 W wcześniejszych artykułach pisałem również, że rynek konsumencki zwłaszcza ten internetowy nieustannie się powiększa i na tym rynku istnieje szansa na coś, co można by nazwać największym elementem pionierstwa, który został nam zaoferowany – To szansa dla Ciebie.

Sytuacja w Polsce i na świecie zmienia się dynamicznie, wiele zmian dotyczy biznesu tradycyjnego, rynku pracy oraz społecznej świadomości zdrowia. Jak się w tym wszystkim odnaleźć jak pomóc sobie, jak zadbać o bezpieczeństwo najbliższych?

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak zbudować swoją niezależność finansową, rozwijać się na wielu płaszczyznach i zadbać o to, co dziś najcenniejsze, czyli zdrowie zapraszam do kontaktu.