Poprawa standardu i Jakości Życia

każdego człowieka na Ziemi

JEST kwintesencją Tego,

Czym jest założenie


Człowiek w Centrum Uwagi.

W poprzednich artykułach próbowałem pokazać kierunki i sposoby na polepszenie życia, zmianę na lepsze – poprzez zmianę. Kilka dni temu byłem na cyklicznym wydarzeniu rozwojowo – biznesowym i przywiozłem ważne zdania;

Działaj pomimo strachu. Zaproś do swojego życia zmianę. Zmiany są nieuniknione. Jeśli Ty nie przyswoisz sobie zmiany to ona przyswoi sobie Ciebie! Bądź zmianą jaką chcesz zobaczyć na świecie.

Czy zmiany są potrzebne? Według statystyk, większość ludzi w różnych krajach deklaruje brak szczęścia. Mają swoje kariery, swoje biznesy, często dobrze płatną pracę na etacie a mimo tego aż 50 – 70% ludzi deklaruje, że jest sfrustrowana, niezadowolona , nieszczęśliwa.

Swoje problemy, brak zadowolenia i spełnienia zawodowego przenoszą z pracy do życia osobistego. Dziś 50% małżeństw w polsce rozwodzi się a połowa tych którzy zostają małżeństwem myśli o tym, aby się rozstać, ale kredyty, dzieci i wiele innych zobowiązań sprawia że pozostają w toksycznych relacjach.

Następnie te problemy i niezadowolenie z życia rodzinnego przenoszą na działania zawodowe i tak powstaje błędne koło z którego często nie widzą wyjścia.

Ale mam dobrą wiadomość; jest rozwiązanie na te i inne problemy dla każdego – tym rozwiązaniem jest SOFTMARKETING

SoftMarketing to innowacyjny model biznesu, który opiera się na 3 elementach; Społeczność, Wartości, Edukacja z jedną kluczową wartością i intencją zarazem „Człowiek w Centrum Uwagi”.

Polecam książkę która premiere miała 6 lipca a która w obszerny sposób odpowiada na wiele pytań współczesnego człowieka, wyznacza nowe kierunki i opowiada o modelu biznesu który działa już od prawie 6 lat.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej i znaleźć swoje szczęśliwe miejsce, życie pełne wartościowych relacji to chętnie opowiem Ci jak to zrobić. Zapraszam do kontaktu.