Gdy początkiem ubiegłego roku założyłem tego bloga pierwszym napisanym zdaniem było „Zastanawialiście się kiedyś, co jest potrzebne do szczęścia?” Gdy początkiem marca tego roku kończyłem cykl artykułów „Trzy Kroki Do Szczęśliwego Życia” a w Polsce zanotowano pierwsze przypadki zachorowań na COVID-19, pytałem; „Jak zatem uczynić swoje życie szczęśliwym?” Rady z przed 3 miesięcy nabrały dziś trochę innego znaczenia.

Przypomnijmy je:  Optymistycznie spojrzeć na rzeczywistość! Zadbać o utrzymanie dobrych stosunków z innymi ludźmi! Cieszyć się tym, co mamy i czym się zajmujemy! Dbać o zdrowie i kondycje fizyczną! Poznać swoje możliwości!

Dziś te zdania są bardzo ważne, bo mówią o nich prawie wszyscy a wielu zamienia je w pytania. Postanowiłem dać na te pytania odpowiedz, pomóc Tobie a może komuś, kto żyje tuż obok i chętnie skorzysta z tych rozwiązań.

Zacznijmy od zadbania o zdrowie; Może pamiętacie jeszcze z szkoły, że nasz organizm zbudowany jest z bilionów komórek i w każdej minucie naszego życia powstają nowe komórki. Nasz organizm jest wielkim placem budowy, na który potrzebujemy dostarczyć odpowiedniej ilości i jakości składników odżywczych.

Chyba najbardziej przemawiają do nas liczby to przytoczę tu kilka; Codziennie powinniśmy dostarczać około 90 składników odżywczych;   – codziennie potrzebujemy 60 minerałów – codziennie potrzebujemy 16 witamin – codziennie potrzebujemy 21 aminokwasów – codziennie potrzebujemy kwasy Omega 3, 6, 9

W związku z dużym spadkiem substancji odżywczych w pożywieniu nie znajdziemy ich w warzywach i owocach a jeśli już są to bardzo małe ilości. Dlaczego tak jest? Ponieważ dzisiaj żywności się nie uprawia, dzisiaj żywność się produkuje. Ziemia jest uboga w tło biologiczne, natomiast jest mocno nawożona chemią. Spadek zawartości odżywczych w pożywieniu przekłada się na wzrost zgonów na choroby cywilizacyjne.

Dlatego trzeba zadbać o zdrowie uzupełniając brakujące składniki odżywcze. Aby skutecznie je uzupełnić trzeba się suplementować i o tym mówią światowe autorytety.

Drugim niezmiernie ważnym wyzwaniem jest; Co zrobić by cieszyć się tym, co mamy i czym się zajmujemy?

Będzie to najkrótsza a zarazem bardzo innowacyjna podpowiedz / propozycja ode mnie dla Ciebie. Jak skorzystać na tym, że z jednej strony coraz bardziej jesteśmy świadomi, że uzupełnianie naszej diety o produkty w tym również suplementy jest nam konieczne a z drugiej strony robić to w sposób, który nie obciąży naszego budżetu a jeszcze dodatkowo go wzmocni?

Jeśli czytaliście wcześniejsze wpisy to ta podpowiedz już kilka razy padła; skorzystaj z możliwości, jakie dają firmy oferujące takie produkty. Otwórz swój sklep internetowy, kupuj produkty taniej oraz polecaj te możliwości dalej korzystając z bonusów i innych przywilejów.

Zbuduj dochodowy i trwały biznes w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania, zobacz w skrócie jak zrobić to w profesjonalny sposób : link do prezentacji